Sir Ken Robinson, Andre Stern i Ty. W rozmowie o edukacji.

edukacja-kreatywna_konferencja_600x600_post-fb

Wspólnie z Wydawnictwem Element i Fundacją Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których temat edukacji jest ważny do udziału w Konferencji Edukacji Kreatywnej, która odbędzie się już 26 października 2019 w Warszawie.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://edukacjakreatywna.org/

To, co ważne – formuła, do której Was zapraszamy różni się od tego, z czym większości z nas kojarzy się hasło “konferencja”. Owszem – przewidujemy zarówno ciekawe i inspirujące wykłady, prezentacje i seminaria prowadzone przez prelegentów znanych i rozpoznawanych nie tylko w Polsce, ale i całym świecie, jednak to nie wszystko :-)

Opracowując program Konferencji bardzo nam zależało na tym, aby każda z osób biorących w niej udział czuła się i była traktowana jak gość specjalny tego wydarzenia. Zdecydowaliśmy się na połączenie tradycyjnej formy konferencyjnej z metodą Open Space, dzięki której przestrzeń spotkania będzie otwarta na wszystkie tematy, które są istotne dla uczestników. Każdy z nich będzie miał możliwość zaproszenia pozostałych do rozmowy na temat, który jest ważny dla niego. Całość w swobodnej i sprzyjającej dobrym rozmowom atmosferze.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *